Krize

19. února 2009 v 20:44 | Lipetka |  Bludy Obludy
Ať mi někdo ještě chvilku vykládá, že nás krize minula. Bydlím na severu Moravy a nestačím se divit. Všude okolo řádí jak uragán a spustila se jako domino. Když skončí jedna firma, položí to druhou nebo přinejmenším propustí pár lidí v rámci "krize" Zvláštní jak tohle slovo získalo na oblibě, všude se skloňuje ve všech pádech a všichni jí zařadili do slovníku.
Včera byl můj známý na pracáku. Strávil tam 7 hodin (tento čas opravdu není mylný)
Díky těmhle manévrům mám tendence se předzásobit na horší časy a mezitím šetřit z toho samého důvodu, tak nevím, ale ještě chvilku a budem se pást.
By jste nevěřili, jak moc byla rvačka o 100 tipů jak ušetřit v jednom denním tisku, byla jsem u známých a tento dvojlist tam koloval opravdu dlouho. Mimochodem. Jen pouhé 4 hodiny denně zapnutého vašeho stolního počítače, Vás stojí ročně asi 1200 Kč. Pro vlastníky noťasů, tato zpráva není tak depripující, je to levnější, ale i tak bude hůř :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Štaja Štaja | E-mail | Web | 6. dubna 2009 v 15:29 | Reagovat

Jo, opravdu to padá jedno za druhým. Včera přestal pracovat otec a naši příbuzní ve Strakonicích už jsou taky na dlažbě.

Nejvyšší čas začít objevovat zapomenuté technologie. Se švárou se chystáme na pokus o sušení masa, neboli výrobu pemikamu.O výsledcích budu referovat!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama