BIO neBIO

19. února 2009 v 20:49 | Lipetka |  Bludy Obludy
Zhruba tak jednou za rok se zastavím v Mc Donaldu. Nejsem žádný obiložrout, co by striktně do sebe ládoval extrémně zdravé potraviny, pořád tvrdím, že nejlepší zelenina je ta co projde prasetem, ale do zdravé prodejny občas taky zavítám. Prostě žeru všechno co potkám. Snědl jsem i povoz s koňmi.... Jo tohle je jiná pohádka, ta není o mě :-)
Vraťme se k tomu mekáči. Zas nastal den D a já do něj vlezla na hambáč. Všude plno lidí, opravdu narváno, od mladých po staré, v montérkách i v lodičkách, každý do sebe ládoval ty koly, hambáče, hromady hranolek. Fakt jsem byla v jiříkově vidění. Na to, jak všichni propagujou obiložroutství, BIO a já nevím co všechno... Nikdy jsem nepotkala ve zdravé výživě tolik lidí ani dohromady, jako v mekáči za jeden okamžik. Tak je to dobré, všichni se ještě úplně nezbláznili :-) ale nad tím rychlým občerstvením by se mohli taky zamyslet.
Mám ještě jednu hypotézu. Myslím, že když jí tady napíšu na veřejnosti, tak je to můj poslední příspěvěk. Do večera si mě najde tajné komando.
Hambáče z mekáče nemají žádnou chuť, opravdu je to jen hmota, když se zamyslíte nad chutí, pokud nějaká je, tak by jste si tohle to opravdu nikdy doma neuvařili. Zvláštní na tom opravdu je, že vždycky si ten hambáč dotyční koupí. I já i když nevím proč. Po tom prvním, jednou za čas, bych jich sežrala okamžitě hromadu. Proto jsem přesvědčena, že tam dávají něco, co nás nutí tyhle hmoty jíst.
Jo a kdyby jste hledali někdy opravdu excelentní hambáče, stavte se na Stodolní nebo do Radvanic na burzu. Myslím, že to jsou ti samí týpc, ale hambáče dělají úžasné!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama