Atentát

19. února 2009 v 20:45 | Lipetka |  Bludy Obludy
Včera byl na mě spáchán regulérní atentát.
Míšátko mi koupil k Vánocům pernamentku na solárium, koupil mi ho do tesca, aby když tam vlezu nakoupit, si rovnou zaskočila se vyhřát na sluníčko (konečně mi není zima a je to jedinných pár minut, kdy nemůžu opravdu nic dělat, tudíž musím relaxovat)
Tuto jeho myšlenku jsem přivedla k dokonalosti. Šli jsme společně nakoupit to tesca a když jsme stáli ve frontě k pokladnám, využila jsem vhodné chvíle a odhopkala do solária, on si mezi tím odstál frontu, zaplatil a sbalil nákup. Výborné.
Problém nastal v komunikaci s paní v soláriu. Říkám jí 5 minut a nevím co to znamená pro ni v její řeči, ale dala mi 7, asi uznala, že potřebuji vyškvařit něco sádla. Když jsem si toho všimla v rakvi, dobíhala mi šestá minuta a tou to taky nekončilo. Věděla jsem, že bude veselo.
Vzhledem k tomu, že paní je opravdu sympatická, nic jsem jí neřekla. Jen příště si jí musím přihlídnout.
Večer nastalo ouvej, první to začíná šíleným svěděním, hlavně na prsou, ale postupně se to přenese na celé tělo. Dokážete se představit, že se v restauračním zařízení NENÁPADNĚ drbete na hrudníku?
Večer jsem udělala nedobrovolný stryptýz, Mišátko nevěřil svým vlastním očím co se mi to stalo a musel mě namazat krémíčkem s panthenolem. Celou dobu to provázelk hláškama, že mám zadek jak pavián atp., vůbec mu nevadilo, že trpím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama